• $ 150 for all purchases over your shipping is free !
ViwoERP Nedir?

ViwoERP Nedir?

Viwo ERP'nin başlıca özellikleri hakkında genel bilgiler

15 March 2020 00:03


ESNEK BİR YAPI


İster yerel, ister internetten, ister tek şubeli yapı ister şubeleri olan bir zincir olarak kullanabileceğiniz bir mimari ile tasarlanmıştır. Tercihinize göre yerel ağınıza kurulabilir veya internetteki sunucularımızda barındırma seçerek bulut yapısıyla sistemimizi kullanabilirsiniz.

Bulut yapısını kullanarak, yerel bir yapıya harcayacağınız maliyeti %90 oranında düşürerek sizlerin yerine bakım, yedekleme, güncelleme, kurulum gibi uzmanlık isteyen aşamaları biz hallediyoruz.KULLANICI DOSTU ARAYÜZ


Bir yazılımı kullanmak ne kadar zor olmalıdır ki? Karışık menüleri olan, neyin nerede olduğu belli olmayan ve o yazılımı kullanmak için uzmanlık gerektiren programlardan bıktınız mı? Sizlere hem kullanıcı arayüzüyle, hem de menü ve tasarımlarıyle, uzmanlık gerektirmeyen basit kullanım şekliyle çok daha iyisini sunuyoruz.

Giriş ekranınızda tüm ihtiyacınız olan alanların, grup grup özet ve grafiklerinin size güncel bilgileri vermesi... Kulağa hoş geliyor değil mi?BAĞLANTIDA KALIN


Günümüz teknolojisi internet ve artık her şey internet ile birbirine bağlı. Düşünsenize, ürün açmak için bir e-ticaret sitesinden bağlantı adresini kopyalıyorsunuz, ve program sizin yerinize ürünün görselleri, özellikleri, html açıklaması gibi tüm bilgilerini otomatik çekiyor. Size sadece kaydet demesi kalıyor. Peki e-ticaret, pazaryerleri, b2b-b2c, banka apileri, kargo apileri, ürün borsası, hızlı fiyat karşılaştırmaları, online fiyat teklifleri, online mutabakatlar ve daha fazlasını sizler için hayal ettik, ve sizlere sunuyoruz!

Etiketler
  • #erp